WEDSTRIJDSCHEMA

Datum              Tijd        Team thuis         Team uit                 Veld     Scheidsrechter     Teller        Team

15-10-2021       19:30      Servylo DS 1        VV Utrecht DS 9           1        Theo P                    Peter        H3
15-10-2021       19:30      Servylo DR 1        Tovo DR 1                     3        zelf                          zelf              –
15-10-2021       19:30      Servylo DS 3        De Valk DS 3                4         Lisanne                  Christa     D2
15-10-2021       19:30      Servylo HS 2        Aspasia HS 3                2         Floris                      Danny      H1
15-10-2021       21:15      Servylo DS 2        Zovoc DS 5                   4         Joep                        Hijman     H2
15-10-2021       21:15      Servylo HS 3        UVV/Sphynx HS 4        1        Yvonne                   Femmy     D3
15-10-2021       21:15      Servylo HS 1        Punch HS 5                   2        Marijn                     Corine      D1

05-11-2021      19:30       Servylo HS 3        Univé-LVV HS 2            3        Gert                         zelf           XR1
05-11-2021      19:30       Servylo DS 2        VollinGo DS 5               2        Nelleke                   Evelien     D3
05-11-2021      19:30       Servylo HS 1        Zovoc HS 3                   1        Roderik                   Wilfred     H2
05-11-2021      21:15       Servylo DS 1        Taurus DS 4                 4        Arnold                     Kees          H3
05-11-2021      21:15       Servylo HS 2        Zovoc HS 4                   1        Theo S                      Lex           H1
05-11-2021      21:15       Servylo DS 3        UVV/Sphynx DS 6        2        Jan                            Thomas   D2
05-11-2021      21:15       Servylo XR 1        VIVES XR 7                     3       Matitza                     Denise        –
19-11-2021     19:30        Servylo DS 2        Timios DS 2                  1       Arnold                       Marc        H3
19-11-2021     19:30        Servylo XR 1        VSTS XR 2                      3       Gerjanne                   zelf             –
19-11-2021     19:30        Servylo HS 2       ZVH HS 4                        2       Henk                         Ajan M     H1
19-11-2021     21:15        Servylo HS 1        VSTS HS 2                      2       Joep                          Marcel     H2
19-11-2021     21:15        Servylo DR 1       VIVES DR 2                     3       Gert                           zelf             –
19-11-2021     21:15       Servylo HS 3        VCH HS 3                        1       Rielle                         Lisanne    D2

10-12-2021     19:30       Servylo DS 2        Waterlanders DS 3      1        Monique                   Chennel   D1
10-12-2021     19:30       Servylo HS 3        USV Protos HS 7          2        Gert                           zelf           XR1
10-12-2021     19:30       Servylo HS 1        DOS HS 2                      3        Piet                            Hijmen     H2
10-12-2021     21:15       Servylo DS 1        VTC Woerden DS 5      1        Theo P                      Robert      H3
10-12-2021     21:15       Servylo XR 1         DOS XR 1                      2        Arnold                      David        H3
10-12-2021     21:15       Servylo DS 3         Timios DS 5                 4         Arediene                  Maritza     D2
10-12-2021     21:15       Servylo HS 2         VCO HS 2                     3         Arjan v Z                  Danny       H1